Vďaka screenovým roletám si môžete vonkajšie posedenie užívať naozaj naplno

 

Klasické a screenové rolety


Pri výbere bočného tienenia pre vašu pergolu sa iste stretnete so stále obľúbenejšími screenovými roletami. Čo to vlastne znamená? Tieto vonkajšie rolety na pergolu sú oproti klasickým roletám vyrobené zo špeciálnej screenovej látky, ktorá má multifunkčnú štruktúru pripomínajúcu jemné sito.

Tento materiál prináša v porovnaní s klasickými roletami množstvo kladov, ktoré ocení každý milovník vonkajšieho posedenia. Poďme sa pozrieť na desať hlavných výhod tejto modernej technológie:

  1. Screenová látka vytvorí príjemný tieň aj z bočnej strany a tým zníži pocitovú teplotu bez nutnosti ďalšej termoregulácie
  2. Hoci tieto rolety vytvoria dokonalé zatienenie, vďaka mikrootvorom zaistia aj prirodzené prúdenie čerstvého vzduchu
  3. Screenová clona vás a vaše deti ochráni pred slnečnými lúčmi a nebezpečným UV žiarením
  4. Vďaka pevnému ukotveniu v kvalitných hliníkových vodiacich lištách vás táto roleta ochráni aj pred vetrom a nikdy nestratí svoj stály tvar
  5. Odolná látka z PVC si poradí aj s dažďom a inými nepriaznivými vplyvmi počasia
  6. Bočné zatienenie pergoly mechanicky uzavrie priestor vašej terasy a tým vás ochráni pred nepríjemným hmyzom
  7. Cez screenovú roletu nikto neuvidí dovnútra, takže si môžete užívať úplné súkromie
  8. Napriek tomu je zvnútra takto zatieneného priestoru vidieť von, takže o svoj obľúbený výhľad neprídete
  9. Jednoduché ovládanie pomocou diaľkového ovládača vám zabezpečí maximálny komfort
  10. Materiál má širokú škálu farebných prevedení, vďaka čomu môžete váš exteriér perfektne zladiť

Screenová roleta vám zaistí úplné súkromie. Zdroj: alaris.cz

Kde využijete screenové rolety?

Screenové rolety vždy zabezpečia optimálne podmienky pre využívanie vašich vonkajších priestorov, či už ide o altánky, zimné záhrady alebo terasy. Ako doplnok k pergolám ich teda oceníte za všetkých okolností.

Obzvlášť vhodným riešením sú pre:

  1.  Mestské domy: Terasy mestských bytov a domov sa vyznačujú prirodzene vyššou teplotou - v prípade hustej zástavby činí teplotný rozdiel aj 10 ° C. Takto vysokú teplotu je vhodné regulovať bočným tienením. Navyše sa vďaka screenovým roletám zbavíte zvedavých pohľadov od susedov.
  2. Domy v blízkosti lesov, parkov či vodných plôch: V týchto lokalitách je zvýšený výskyt nepríjemného hmyzu, ktorý môže byť nielen otravný, ale aj nebezpečný. Cez screenovú roletu sa k vám však žiadny nedostane!
  3. Rodiny s deťmi: Vďaka screenovým roletám si môžete so svojimi ratolesťami užívať spoločne strávený čas na čerstvom vzduchu a bez strachu z negatívnych vplyvov priameho slnečného žiarenia. Bočné zatienenie pergoly je dôležité aj pre vaše zdravie.

Screenová clona vás ochráni pred nepríjemným slniečkom, búrkou aj dotieravým hmyzom. Zdroj: alaris.cz

Prečo screenové rolety od Alaris?

Alaris je český výrobca pergol a roliet s dvadsaťročnou tradíciou a bohatými skúsenosťami. Zaistí vám skvelú technickú podporu a zákaznícky servis s nadštandardnou záručnou lehotou.

Pri produktoch Alaris sa môžete spoľahnúť na najvyššiu možnú kvalitu - všetky materiály a technológie prechádzajú prísnym výberom a kontrolou. Navyše sú k dispozícii v mnohých farebných prevedeniach a rešpektujú tak individuálny vkus každého klienta.

Vy si tak môžete už len bezstarostne užívať ničím nerušený relax!

 

Užívajte si vonkajšie posedenie naozaj naplno a za každého počasia. Zdroj: alaris.cz

 

Prečítajte si aj naše ďalšie zaujímavé články:

Nastavenie súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s odovzdaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Nastavenie súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s odovzdaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Dajte nám prosím vedieť, ktoré dáta nám a našim partnerom dovolíte spracovať.


Technické údaje

Trvalo zapnuté

Webové stránky potrebujú technické údaje na správne fungovanie. Bez týchto dát by nebolo možné napríklad vyhľadávať, prehrať video alebo dokončiť objednávku v e-shope.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.