SPOZNAJTE NAŠU SPOLOČNOSŤ

Spoločnosť Alaris Czech Republic, s. r. o. - Váš profesionál v tieniacej technike

 

Prehrať video

História firmy

Spoločnosť Alaris Czech Republic, s. r. o. bola založená súčasným konateľom spoločnosti Radkom Pelzom v roku 1998. Jedná sa o spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou tieniacich zariadení. Rýdzo česká značka vznikla na základe negatívnych skúseností pri aplikáciách slnolamov na budovy. Naša spoločnosť sa preto rozhodla skĺbiť svoje doterajšie skúsenosti a odstrániť chyby v typových riešeniach slnolamov svetových výrobcov. V roku 2014 sme našu výrobu rozšírili o hliníkové bioklimatické pergoly, ktoré predstavujú unikátny systém moderného spôsobu tienenia.

Hlavným cieľom spoločnosti je výroba kvalitných produktov, ktoré buď priamo, alebo prostredníctvom obchodných partnerov vedú k spokojným zákazníkom.

Kto sme a čo je našou prácou?

Spoločnosť Alaris Czech Republic, s. r. o. je výrobná firma, ktorá sa zaoberá výrobou tieniacich zariadení. Konkrétne sa jedná o hliníkové slnolamy a bioklimatické hliníkové pergoly. Dlhoročná tradícia na trhu nám prináša stále viac zákazníkov v podobe realizačných firiem a konečných spotrebiteľov. Často sa stávame aj jedným z popredných dodávateľov verejných zákaziek. Tak tomu bolo napríklad v Gabone a v Laose, kde sme sa podieľali na výstavbe nemocníc, konkrétne na výrobe a montáži tieniaceho zariadenia na budovách.

Môžeme sa tiež pýšiť Certifikátom Overená firma v oblasti tieniacej techniky, ktorý nám každoročne udeľuje Združenie výrobcov tieniacej techniky a ich častí (SVŠT). V januári 2018 sa naša pergola stala víťazom v súťaži Realizácia roku 2017, ktorá bola tiež realizovaná SVŠT.

Dohovoriť schôdzku
Celý obrázek

Spoznajte náš tím

Našich zamestnancov môžeme rozdeliť na výrobný a predajný tím. Všetci títo zamestnanci sa snažia plniť ciele spoločnosti za každých okolností na 100% a dôkazom toho je výsledná produkcia kvalitných výrobkov.

Výrobní tým velký obrázek Výrobní tým malý obrázek Výrobní tým celý obrázek

Výrobný tím

Náš výrobný tím sa spolu so zvyšovaním výroby neustále rozrastá. Úlohou výrobného tímu je výroba samotných produktov so zameraním na tieniacu techniku, a to ako slnolamov, tak aj pergol a roliet. Okrem toho majú títo zamestnanci za úlohu zameranie v mieste realizácie, montáž produktov a programovanie riadiacich jednotiek na tieniacom zariadení.

Celý obrázek

Predajný tím

Úlohou zamestnancov predajného tímu je nielen prvotná komunikácia so zákazníkmi, ale aj vývoj nových výrobkov a modifikácie existujúcich produktov našej výrobnej spoločnosti. V tejto zamestnaneckej úrovni je tiež pokrytá oblasť marketingu a propagácie.

Radek Pelz photo

Radek Pelz

Jednatel společnosti (CEO)

Iveta Pelzová photo

Iveta Pelzová

Asistentka

Jan Hotařík photo

Jan Hotařík

Project manager - pergoly

Radovan Šefl photo

Radovan Šefl

Michal Řezníček photo

Michal Řezníček

Project manager - slnolamy

Veletrhy a eventy

Na rok 2018 plánujeme minimálně 3 výstavy. Nejdříve půjde o výstavu R+T 2018 ve Stuttgartu (která se koná každé 3 roky) od 27. 2. do 3. 3. 2018. Následuje výstava For Habitat 2018 ve dnech 22. - 25. 3. 2018 v Praze a v neposlední řadě půjde o největší stavební veletrh v České Republice For Arch v Praze ve dnech 18. – 22. 9. 2018.

Prejsť na stránku archívu

Reportáž (CD)

V roku 2012 sme naštartovali účasť na stavebných veľtrhoch na nadnárodnej úrovni, a to tak, že sme sa ako jedna z mála českých spoločností zúčastnili celosvetovej výstavy R + T v Stuttgarte. Touto účasťou sa začala éra pravidelného vystavovania. Zúčastnili sme sa ďalšieho ročníka veľtrhu R + T v roku 2015, v roku 2016 sme sa ako vystavovatelia zúčastnili stavebného veľtrhu For Arch v Prahe.
Túto účasť sme zopakovali aj v roku 2017, ako môžete vidieť aj v reportáži TV Nova nižšie:

Prehrať reportáž
ZISTIŤ CENU

Nastavenie súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s odovzdaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Nastavenie súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s odovzdaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Dajte nám prosím vedieť, ktoré dáta nám a našim partnerom dovolíte spracovať.


Technické údaje

Trvalo zapnuté

Webové stránky potrebujú technické údaje na správne fungovanie. Bez týchto dát by nebolo možné napríklad vyhľadávať, prehrať video alebo dokončiť objednávku v e-shope.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.