Pergola - Bratislava

Moravany

Kraví Hora

Veselá

Prštné

Moravany

Dřevodekor

Želechovice

Zlín

Zoo Zlín

Alaris AERO - IGWATTEUW

Zlín

Kongresové centrum Zlín

Barum Continental

HM Hodonín

PSK Kyjov

REXCOM Břeclav

Flora Olomouc

Pergola Placeo s tepelnoizolačnými sklami

Pergola - Bratislava

Dizajn hliníkovej pergoly v prípade našej bratislavskej realizácie perfektne kopíruje architektúru novostavby rodinného domu a rešpektuje tak individuálny vkus klienta. Pri návrhu vždy dbáme na výber materiálov, ktoré so stavbou ladia a stanú sa jej neoddeliteľnou súčasťou. Hliníkové pergoly sú navyše veľmi pevné a stabilné, a preto vám rovnako ako váš vysnívaný nový dom budú slúžiť celý život.

Moravany

Moderná pergola je nielen dizajnovým doplnkom novostavby rodinného domu, ale zaisťuje aj vonkajšie tienenie a ideálnu termoreguláciu. Vďaka tomu môžete svoju terasu využívať naozaj naplno a za každého počasia. Tieniace látkové rolety do pergoly vám navyše zaistia maximálne súkromie.

Kraví Hora

Hliníkové pergoly sú obľúbené u prevádzkovateľov hotelov a reštaurácií. Pergoly vyrobené na mieru možno uzavrieť a vytvoriť tak pre hostí príjemné posedenie za každého počasia. Bočné zakrytie pergoly docielite pomocou screenovej clony. Vhodné sú aj sklenené výplne, ktoré navyše zabránia rušeniu nočného kľudu v okolí vašej prevádzky. Hliníkovú pergolu možno osvetliť a zaviesť do nej všetky inžinierske siete, vďaka čomu sa môže stať plnohodnotnou vonkajšou reštauráciou či barom.

Veselá

Bioklimatická pergola PLACEO skvele poslúži milovníkom okrasnej zelene. Ak vonku pestujete náročné rastliny, iste oceníte možnosť jednoducho regulovať slnečný svit a vlhkosť pod pergolou. Diaľkovo ovládané lamely vpustia pod pergolu presne toľko slniečka a dažďa, koľko vaša záhrada vyžaduje. Vy tak môžete bez ďalších starostí obdivovať svoje pestovateľské úspechy.

Prštné

K bazénu neodmysliteľne patrí pohodlné posedenie. Pergola PLACEO plní funkciu tienenia, zastrešenia aj regulovateľnej ventilácie. Vďaka polohovateľným lamelám si môžete zvoliť úplné zatienenie pergoly, alebo naopak pergolu úplne otvoriť a opaľovať sa. Pre dokonalý a ničím nerušený odpočinok nezabudnite na vonkajšie tieniace rolety.

Moravany

Moderná pergola pomyselne rozšíri váš dom o ďalšiu plnohodnotnú miestnosť. Pomocou bočného zatienenia pergoly sa vyhnete všetkým nepriaznivým vplyvom počasia a váš záhradný nábytok tak zostane ako nový. Vašu výborne zorganizovanú oslavu či odpočinok s rodinou už nič nevyruší.

Dřevodekor

Konečne ste si zaobstarali vysnívaný domček, ale nemôžete sa zbaviť zvedavých pohľadov od susedov? V hustých zástavbách, obzvlášť v prípade radových domov, to poznajú všetci. Vonkajšie rolety na pergolu vám zaistia plné súkromie aj komfort. Vy ale von uvidíte, a tak o svoj výhľad neprídete. Samotnú lamelovú pergolu navyše môžeme pre vás vyrobiť v mnohých prevedeniach, napríklad v imitácii dreva.

 
 

Želechovice

Vďaka lamelovej pergole si môžete so svojimi ratolesťami užívať spoločne strávený čas na čerstvom vzduchu a bez strachu z negatívnych vplyvov priamych slnečných lúčov. Pergola vás ochráni pred nebezpečným UV žiarením, dažďom a v prípade horúcich letných dní zníži na terase pocitovú teplotu. Screenová roleta do pergoly navyše zabráni vniknutiu nebezpečného a otravného hmyzu.

Zlín

Zoo Zlín

Hliníkové pergoly často vyhľadávajú aj prevádzkovatelia voľnočasových areálov. Náš klient ZOO Zlín vytvoril pomocou moderných pergol príjemné posedenie pre svojich návštevníkov. To oceňujú predovšetkým rodiny s deťmi, ktoré si tak pod prístreškom môžu oddýchnuť, alebo napríklad zjesť desiatu. Súčasťou tejto realizácie sú aj dizajnové lavičky, ktoré spoločne s pergolou tvoria jeden pôsobivý architektonický celok.

Alaris AERO - IGWATTEUW

Hliníkové slnolamy sa skvele hodia na zatienenie strešných okien. To platí nielen pre administratívne či obytné budovy, ale aj pre výrobné závody. V tejto brnenskej priemyselnej hale sme vďaka hliníkovým slnolamom vyriešili reguláciu svetla a vnútornej teploty v častokrát prehriatom priestore.

 

Hliníkové slnolamy sa najčastejšie inštalujú na administratívne budovy. Najmä pri tých s presklenou fasádou dochádza často k prehriatiu vnútorných priestorov. To značne znepríjemňuje život zamestnancov a klimatizácia mnohokrát vedie k chorobám. Oveľa prirodzenejšiu termoreguláciu vám zaistia elegantné vertikálne slnolamy, ktoré navyše vizuálne zjednotia fasádu.

Zlín

Pre Kongresové centrum v Zlíne sme realizovali kompletné zatienenie okien proti slnku. Súčasťou tejto realizácie sú strešné a vertikálne slnolamy. Presklená fasáda v kombinácii s nedostatkom zelene v bezprostrednom okolí vytvárala úplne nevhodné podmienky pre termoreguláciu v interiéroch centra. Hliníkové slnolamy nielen vyriešili tento problém, ale vytvorili z centra unikátnu architektonickú dominantu Zlína.

Kongresové centrum Zlín

Barum Continental

Hliníkové slnolamy sú obľúbené nielen pri novostavbách, ale aj v prípade rekonštrukcií fasád starších budov. V prípade administratívnej budovy firmy Barum Continental slnolamy zakrývajú okná, a teda nahrádzajú vonkajšie žalúzie. Oproti žalúziám sa však slnolamy vyznačujú vyššou pevnosťou a odolnosťou. V neposlednom rade slnolam vďaka nakloneniu lamiel umožňuje vetranie, a to bez priameho slnečného žiarenia či rizika vniknutia dažďovej vody do interiérov.

HM Hodonín

Ak prevádzkujete predajňu, určite vás zaujíma maximálny komfort vašich zákazníkov. Hliníkové slnolamy, ktoré vystupujú z fasády ako predĺženie strechy, vytvárajú príjemný tieň. Takéto slnolamy navyše obmedzujú dopad slnečného žiarenia na fasádu a prúdenie horúceho vzduchu dovnútra predajne. Zákazníci tak s nákupom vo vašom obchode určite nebudú váhať.

 
 

PSK Kyjov

Hľadáte spôsob, ako zatieniť svoj balkón, zamedziť nepriaznivým vplyvom počasia a zároveň ho ponechať príjemne vzdušný? Žalúzie aj zasklenie zamedzia prirodzenému prúdeniu vzduchu, a preto je v horúcich letných dňoch balkón nepríjemne prehriaty. Horizontálne slnolamy sú preto ideálnym riešením. Lamely vo vhodnom sklone zabránia prenikaniu dažďovej vody, utlmia nepríjemné slniečko a navyše podporia vetranie balkóna.

REXCOM Břeclav

Slnolamy z horizontálnych lamiel, ktoré sa inštalujú nad okná, vám v interiéri vytvoria príjemnú klímu bez nutnosti používania nezdravej a neekologickej klimatizácie. Oproti bežným žalúziám majú tieto slnolamy nespornú výhodu aj v tom, že vpustia do interiéru dostatok nepriameho svetla a umožnia vám výhľad z okna.

Flora Olomouc

Ak spravujete administratívnu budovu, istotne oceníte bezúdržbové riešenie termoregulácie. Pre budovu olomouckého výstaviska sme navrhli a vyrobili horizontálne slnolamy umiestnené nad okná. Kvalitná hliníková konštrukcia je odolná proti korózii a bez problémov znesie priame slnečné žiarenie, hustý dážď i silný vietor - a nezmení svoj pôvodný vzhľad.

 

Pergola Placeo s tepelnoizolačnými sklami

Napokon sme sa dočkali ozajstnej zimy. Vedeli ste, že pergolu PLACEO je možné rozšíriť o zasklenie s tepelnoizolačnými sklami a winterpacked pod lamelami? V takejto konfigurácii je možné pergolu so zdrojom tepla, v tomto prípade krb, používať takmer celoročne. Doprajte si vonkajšie posedenie pod našou pergolou PLACEO aj v zime! Spoznajte kúzlo krásnych zimných večerov, napríklad pri poháriku vína spoločne s priateľmi, alebo ako sami chcete.

       

ZISTIŤ CENU

Nastavenie súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s odovzdaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Nastavenie súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s odovzdaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Dajte nám prosím vedieť, ktoré dáta nám a našim partnerom dovolíte spracovať.


Technické údaje

Trvalo zapnuté

Webové stránky potrebujú technické údaje na správne fungovanie. Bez týchto dát by nebolo možné napríklad vyhľadávať, prehrať video alebo dokončiť objednávku v e-shope.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.