MONTÁŽ A SERVIS TIENIACEJ TECHNIKY

Hoci je spoločnosť Alaris Czech Republic s. r. o. prevažne výrobnou organizáciou, poskytuje svojim zákazníkom aj poradenstvo v oblasti tieniacej techniky.

Popis produktů

Montáže a riešenia

Pri objednávke tieniaceho zariadenia, priamo v spoločnosti Alaris Czech Republic, Vám ponúkame kompletný servis od A do Z. Prvotné poradenstvo pri výbere typu produktu považujeme za samozrejmosť. Po dohodnutí zakúpenia konkrétneho produktu vykonajú naši technickí zamestnanci zameranie na mieste realizácie, na základe ktorého sa doladia posledné nezrovnalosti. Produkt je následne zadaný do výroby.

Ďalšou službou, ktorá je zákazníkom z našej strany poskytovaná, je samotná montáž tieniaceho zariadenia (rolety, pergoly, slnolamy). Často sa stáva, že miesto realizácie nie je ideálne uspôsobené montáži. Ešte sme sa však nikdy nedostali do situácie, ktorú by sme nezvládli vyriešiť. Naši odborníci sú profesionáli a vždy nájdu optimálne riešenie, s ktorým sú zákazníci spokojní.

 

Velký obrázek Malý obrázek Plný obrázek

Servis, záruka

Na všetky naše výrobky poskytujeme nadštandardnú záručnú lehotu po dobu 5 rokov. Prípadné modifikácie, ktoré vyplývajú z používania produktu, ako je napríklad dokúpenie a montáž doplnkového príslušenstva (bočné roletové krytie a pod.), sú u nás tiež samozrejmosťou.

Ak stále neviete, aký produkt je pre Vás najvhodnejší, po novom ponúkame unikátnu možnosť navštívenia nášho showroomu v Zlíne v Malenoviciach. Po návšteve u nás, predstavení produktov, odbornom poradenstve a po zodpovedaní Vašich otázok, si určite budete vedieť poradiť. Neváhajte a dohodnite si prehliadku nášho showroomu. Presvedčte sa o tom, ako elegantne naše produkty vyzerajú a akou všestrannou funkčnosťou sa vyznačujú.

 

Velký obrázek Malý obrázek Plný obrázek