Screenové rolety Alaris

Slnečné svetlo pôsobí na našu náladu a pracovný výkon každý deň. Pre zdravé pracovné i domáce prostredie je potrebné v interiéri vytvoriť dobré svetelné i teplotné podmienky.

Rolety Alaris

Rolety na pergoly patria k jednému z ďalších produktov výrobnej spoločnosti Alaris Czech Republic, s. r. o.. Zákazníci si často žiadajú screenové rolety ako doplnok pre naše pergoly, predovšetkým na bočné zatienenie luxusnej bioklimatickej pergoly PLACEO.

Nielen bočné zatienenie pergoly

Praktické screenové rolety na pergolu plnia celý rad funkcií. Predovšetkým tienia ostré slnečné žiarenie zo strán a tiež chránia pred vetrom a otravným hmyzom. Vďaka špeciálnej PVC látke vás  ochránia dokonca aj pred dažďom.

Zabezpečia súkromie

Vaša nová luxusná pergola bude pravdepodobne priťahovať zvedavé pohľady susedov či okoloidúcich. Ak si však budete priať relaxovať pod pergolou v súkromí, stačí vytiahnuť screenové rolety. Vďaka nim si zachováte výhľad do okolia, pretože špeciálna látka vám umožní vidieť von, ale dovnútra pergoly zvonku vidieť nebude.

Jednoduché ovládanie screenových roliet

Systém screenových roliet na pergolu je dômyselne navrhnutý tak, aby ste mohli tieniť presne tam, kde potrebujete. Rýchlo a jednoducho. Naše screenové rolety môžete ovládať pomocou diaľkového ovládača stlačením jediného tlačidla, podobne ako lamely bioklimatickej pergoly PLACEO.

Screenové rolety pre zatienenie pergoly a okien

 

Primárne screenové rolety využívame ako doplnkové príslušenstvo pergoly PLACEO. Vonkajšie látkové rolety však môžete použiť aj pre jednoduché a efektívne zatienenie okien, presklených plôch a ďalších plôch veľkých i malých rozmerov. Naviac máte možnosť vybrať si z naozaj širokej škály farieb tak, aby rolety dokonale ladili s interiérom i exteriérom vášho domova.

 
Popis produktu

Rolety Alaris

Bočné roletové krytie patrí k jednému z ďalších produktov výrobnej spoločnosti Alaris Czech Republic, s. r. o. Jedná sa o prvok, ktorý plní celý rad funkcií. Predovšetkým tieni, chráni pred vetrom a vďaka špeciálnej PVC látke chráni aj pred dažďom. Primárne sú screeny využívané ako doplnkové príslušenstvo pergoly PLACEO. Môžete si vybrať z naozaj širokej škály farieb, aby rolety dokonale ladili s exteriérom domu.

photo photo
ZISTIŤ CENU

Nastavenie súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s odovzdaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Nastavenie súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s odovzdaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Dajte nám prosím vedieť, ktoré dáta nám a našim partnerom dovolíte spracovať.


Technické údaje

Trvalo zapnuté

Webové stránky potrebujú technické údaje na správne fungovanie. Bez týchto dát by nebolo možné napríklad vyhľadávať, prehrať video alebo dokončiť objednávku v e-shope.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.