Hliníkové slnolamy Alaris

Kdysi byly slunolamy součástí pouze moderních administrativních budov. To se ale změnilo a dnes jsou slunolamy stále oblíbenějším stínícím prvkem, protože příznivě ovlivňují světelný tok do interiéru. Ten je na optimální úrovni a nehrozí tak oslnění. Navíc jsou slunolamy i velmi efektním a výrazným designovým prvkem na každé stavbě.

 

Hliníkové slunolamy

Hliníkové lamely slnolamov Alaris

Naše slnolamy majú lamely, ktoré sa využívajú ako pevné či pohyblivé protislnečné clony, a to najmä na zatienenie presklených fasád, okien a svetlíkov. V súčasnej modernej architektúre sa tieto lamely začínajú stále viac používať aj ako architektonický prvok. Architekti slnolamy čoraz viac využívajú nielen na tienenie, ale aj ako estetický a moderný prvok.

Lamely slnolamov Alaris sú z pretlačovaných zliatin hliníka. Ako povrchovú úpravu je možné zvoliť eloxovanie (anodická oxidácia), práškové lakovanie alebo len čistý hliník. Všetky použité zliatiny majú veľmi dobrú koróznu odolnosť, čím je zaistená ich dlhá životnosť bez straty funkčnosti. Pretláčané hliníkové profily tvaru krídla sú k dispozícii v štandardnej výrobnej dĺžke 6m. Iné dĺžky podľa požadovaného množstva sú na vyžiadanie.

 

Typy slnolamov Alaris

Vertikálne (zvislé) a vodorovné slnolamy ponúkame v pevnom a pohyblivom variante. Ide o vysokokvalitné plošné architektonické prvky fasádneho systému. Slnolamy z týchto produktových radov zaistia celoročné tienenie.

Vertikálne slnolamy

Vodorovné slnolamy

Horizontální slunolamy zase umožňují volný výhled z oken, stínění se totiž nachází nad oknem a jedná se o liniový architektonický prvek. Opět jsou v nabídce v pevné i pohyblivé variantě.

Horizontálne slnolamy

 
 
Popis produktu