Pripravte svojim hosťom príjemné miesto pre odpočinok pod pergolou

 

Odpočinkové zóny na verejnosti

Niet divu, že v dnešnej uponáhľanej dobe ľudia túžia po relaxácii a odpočinku, či už pokojnom, alebo aktívnom. Široký výber aktivít, z ktorých si môžu denne vyberať však vedie k tomu, že sú potenciálni zákazníci stále náročnejší.

Verejné odpočinkové miesta si tak už nevystačia len s obyčajnými lavičkami a starými drevenými altánkami. Zákazníkov musia prilákať na nadštandardné služby. Jednou z nich môže byť moderná hliníková pergola, ktorá ochráni vašich návštevníkov pred dažďom, ostrým slnkom i snehom.

Pergoly pre hotely a reštaurácie

Štýlové posedenie, tanečné salónik, priestor pre svadby a oslavy. To všetko môže priniesť pergola vašej reštaurácii či hotelu. S bezrámovým alebo rámovým zasklením môžete získať krásnu zimnú záhradu, ktorá bude skvelým lákadlom pre potenciálnych návštevníkov a navyše zabráni rušeniu nočného pokoja. Pre bočné zakrytie pergoly môžete využiť špeciálne screenové clony.

Hotel Kraví hora

Hliníkovú pergolu na mieru sme vytvorili napríklad pre hotelovú reštauráciu Kraví hora, aby si tak hostia mohli užiť posedenie za každého počasia. Hotel zvolil sklenené výplne s redukciou hluku, a zároveň sa do pergoly zaviedli všetky inžinierske siete pre príjemné osvetlenie aj vo večerných hodinách.

Obrázok: Hliníková pergola pozdvihne úroveň reštaurácie. Zdroj: sunsystem.cz

Obrázok: Pomocou pergoly môžete vytvoriť krásnu zimnú záhradu. Zdroj: rekovice.cz

Obrázok: V pergole je tiež možné viesť všetky inžinierske siete kvôli osvetleniu. Zdroj: alaris.cz

Pergoly pre ZOO

Prechádzky rozsiahlym areálom zoologickej záhrady môžu byť obzvlášť pre starších a malých návštevníkov veľmi únavné. Vybudujte pre nich atraktívne posedenie pod pergolou, kde v pokoji načerpajú nové sily, občerstvia sa a lepšie si tak užijú celý areál.

ZOO Zlín

Moderná hliníková pergola PLACEO stojí v ZOO v Zlíne. Súčasťou tejto realizácie sú aj dizajnové lavičky, ktoré spoločne s pergolou tvoria jeden pôsobivý architektonický celok. Keď sa niekedy vydáte do tejto ZOO, nezabudnite sa zastaviť a posedieť pod pergolou.

Obrázok: Pergola poskytne návštevníkom atraktívne posedenie. Zdroj: alaris.cz

Pergoly pre športové centrá

Kvalitný odpočinok a regenerácia by mali byť základom každej pohybovej aktivity. Návštevníci letných kúpalísk, golfových ihrísk, zimných štadiónov, lyžiarskych stredísk a ďalších športových areálov sa k vám budú radi vracať, ak im poskytnete nielen kvalitný priestor pre tréning a zábavu, ale aj príjemné prostredie, kde budú môcť nabrať sily.

ŠPORT ARÉNA TŘEMOŠNÁ

Pre zimný štadión v Třemošnej kúsok od Plzne sme vyrobili zostavu naklápacích pergol PLACEO. Zostavu pergol tvoria 3 jednotlivé moduly. Farba bola vybraná tak, aby ladila s opláštením budovy (modrá) v kombinácii so striebornými lamelami. Partnerská spoločnosť Sunsystem.sk následne pergoly namontovala.

Obrázok: Ukážka atypickej naklápacej pergoly PLACEO pre zimný štadión v Plzni. Zdroj: sunsystem.cz

GOLF RESORT SKALICA

Na golfovom ihrisku v Skalici tiež stojí naklápacia pergola PLACEO. Verte, že je to jedno z najpríjemnejších miest v rezorte, kde môžete nabrať energiu a naplánovať ďalšie kroky. Zvlášť, keď sa teploty vyšplhajú nad 25 stupňov.

Obrázok: Príklad realizácie pergoly na golfovom ihrisku. Zdroj: sunsystem.cz

Pergoly pre zábavné centrá a udalosti

Rovnako tak aj voľnočasové areály, ako sú Dinopark, lanové centrá, zábavné parky či detské ihriská, dokážu svojimi atrakciami malých aj veľkých návštevníkov unaviť. Aby si váš areál lepšie užili, doprajte im miesto pre odpočinok, kde sa občerstvia, posedia a skryjú pred ostrým slnkom či menšou prehánkou.

Pergoly pre odpočinkové zóny

Moderné hliníkové pergoly sú tiež skvelou voľbou pre najrôznejšie udalosti. Pomôžu vám zastrešiť a zatieniť obľúbené letné odpočinkové zóny miest, ako napríklad občerstvenie na piesočnatej pláži v centre mesta, alebo poskytnú možnosť zahrať si na verejné piano či prečítať knižku pod pergolou. Taktiež vám môžu pomôcť so sezónnou úpravou mesta - poskytnú verejnosti letné prístrešky, ktoré ľudia ocenia najmä v tropických teplotách.

Obrázok: Posedenie pod pergolou ocenia aj návštevníci lanového centra. Zdroj: puidukoda.cz

Obrázok: Pergola tiež môže slúžiť ako letný prístrešok pre občanov mesta v tropických horúčavách. Zdroj: brno.rozhlas.cz

4 dôvody, prečo chcieť hliníkovú pergolu na verejnosti a v službách

Váhate, či je hliníková pergola vhodná pre vaše služby? Prečítajte si 4 výhody, ktoré hliníková pergola prináša.

  1. Je odolnejšia - hliníkové pergoly sú oproti dreveným vysokoodolné a umožňujú zatienenie aj z bočnej strany. Poradia si nielen so slnečnými lúčmi, ale aj s vetrom, dažďom a snehom.
  2. Je takmer bezúdržbová - špeciálny povrch nie je nutné natierať či nejako zvlášť ošetrovať. Stačí ho len občasne umývať vodou.
  3. Má možnosť regulácie tienenia a odvetrávania - hliníkové bioklimatické pergoly vám umožnia dosiahnuť ideálnu klímu vďaka špeciálnym lamelám, ktoré možno natočiť v uhle až 140 °. Naklápacie lamely vám pomôžu zlepšiť cirkuláciu vzduchu aj ochrániť návštevníkov pred nánosom snehu.
  4. Umožňuje elektromechanické polohovanie strešných profilov - súčasťou hliníkových bioklimatických pergol je jednoduché ovládanie lamiel pomocou smartphonu či počítača.

Prečítajte si aj naše ďalšie zaujímavé články:

ZISTIŤ CENU

Nastavenie súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s odovzdaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Nastavenie súkromia a cookies

Súhlasom so zdieľaním dát nám poskytnete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšovanie, analýzu a marketing naprieč týmito webovými stránkami. Ďalej súhlasíte s odovzdaním údajov tretím stranám a mimo EÚ. Prehlasujeme, že Vami poskytnuté informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Dajte nám prosím vedieť, ktoré dáta nám a našim partnerom dovolíte spracovať.


Technické údaje

Trvalo zapnuté

Webové stránky potrebujú technické údaje na správne fungovanie. Bez týchto dát by nebolo možné napríklad vyhľadávať, prehrať video alebo dokončiť objednávku v e-shope.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.